Villa Gündoğdu

2-4 Kişilik
Kahvaltı dahil
Yatak
Yastık
Yorgan
Bahçe
Wc/Duş
Oturma grubu
Havlu
Kalorifer sistem
Masa
Sandalye
Nevresim takımı
Mini mutfak

Açıklama

sile-villa-evi

Hafta içi :2 Kişi 5500 ₺

Hafta sonu :2 Kişi 7500 ₺

Hafta içi :4kişi 7500 ₺

Hafta sonu :4 Kişi 10000 ₺

Villa Gündoğdu doğa ile iç içe huzurlu bir tatil isterken bir yandan da konforu doyasıya yaşamak isteyenler için son derece uygundur. Deniz ve ormanın tadını doyasıya çıkartırken lüks bir evin rahatlığını da yaşayın. Uzun süreli konaklama isteyen misafirlerimiz için de her şey düşünüldü. 

Bunlara Dikkat

  • ​Hafta içi ormanın arka taraflarında ışıklar yakılmamaktadır.
  • Misafirlerimiz için giriş saati 13.30, çıkış saati ise 12.00'dir.
  • Tesis içerisinde bulunan büfe, cafe, restoran bölümünden yeme, içme ihtiyaçlarını karşılarken ayrıca mangal kiralayabilirsiniz..
  • Konaklamalara 3 erkek ve üzeri misafir kabul edilmemektedir. Tespiti halinde hizmet sonlandırılır.
  • (0-6 yaş ücretsizdir.) 6-12 yaş için %50 indiriminiz var :)

Kahvaltı

Konaklama fiyatlarımıza kahvaltı dahildir. Kahvaltı saati 08:00 - 11:30 arasıdır. Resepsiyondan aldığınız ticket ile kahvaltınızı restoran veya büfe bölümünden temin edebilirsiniz.

Kahvaltı içeriği; Domates, salam, üçgen kaşar, reçel, tereyağı, salata, zeytin, peynir, çay, ekmek

Hizmet Detayı

Cafe
Genel Aydınlatma
Güvenlik
Kamp Ateşi
Orman
Otopark
Resepsiyon
Yastık
Şarj Noktaları

Sık Sorulan Sorular

Güvenli Turizm Sertifikası

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı tarafından önerilen bu sertifika, TÜV SÜD  Teknik Güvenlik ve Kalite Denetim Tic. Ltd. Şti. tarafından düzenlenmiştir.

Güvenli Turizm Sertifikasyon programı çerçevesinde  yayımlanan ''Konaklama Tesisleri ve Tesisler Bünyesine  Yer Alan Yeme & İçme Ünitelerinde  Pandemi Süresince  Uygulanacak COVID - 19 ve Hijyen Uygulamaları Değerlendirme Kriterleri'' Kapsamında istenen koşulları yerine getirdiği için '' Güvenli Turizm Sertifikası'' almaya hak kazanmıştır.

Covid-19 (Corona) için önlem aldınız mı?

Evet, Mikrobiyal dezenfeksiyon (virüs ilaçlama) firması ile anlaşmamız bulunmaktadır, Kamp alanımız düzenli olarak ilaçlanmaktadır. Ayrıca Kampımıza Sağlık Bakanlığımızın önermiş olduğu mesafe ölçüsünü gözeterek misafir kabul etmekteyiz.

Kampa Evcil Hayvan Kabul Ediyor Musunuz?
Evet, Pati dostlarımıza kapımız her zaman açıktır.
Kampta Yeme İçme İhtiyaçlarımızı Nasıl Gideririz?

Kamp Alanımız içerisinde bulunan kafeteryamızda ki uygun fiyatlardan  yararlanabilirsiniz. Alanımızın üst kısmında yer alan Liman Restoran da zengin menüsü ile hizmet vermektedir.  Ortak alanda sizlere ayrılmış olan buz dolaplarından ücretsiz olarak faydalanabilir.

Sahil Kampa Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Toplu taşıma ile gelecek olan misafirlerimiz, Üsküdar'dan hareket eden 139 S numaralı otobüs ile kamp alanımızın önüne kadar gelebilir. Kişisel araçları ile ulaşım sağlayacak misafirlerimiz için ücretsiz otoparkımız bulunmaktadır. Ayrıca Kampımız sizlere ulaşım konusunda özel çözümler sunabilir.

Videolar

5.500 TL Hafta içi
7.500 TL Hafta sonu
Rezervasyon