Tiny House

2ve4 Kişilik
Kahvaltı dahil
45m2
Yatak
Yastık
Yorgan
Veranda
Wc/duş
Oturma grubu
Mini Buzdolabı
Kalorifer sistemi
Temiz Havlu

Açıklama

sile-tiny-house

 Hafta içi :2 Kişi 4000 ₺

Hafta sonu :2 Kişi 5500 ₺

Hafta içi :4kişi 6500 ₺

Hafta sonu :4 Kişi 8000₺

Tiny house  doğada tatil isteyen misafirlerimizin için birebirdir. Bu bungalovlarda ev rahatlığını yaşayacaksınız. Küçük evlerin içerisinde ayrı tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Karadeniz’e nazır manzarası ile kapalı verandasında  deniz manzarasında keyifli sohbet ederken ,dalga seslerini odanızda hissedeceksiniz; bungalovlar sizlere eşsiz bir geniş ormanların yamacına konumlandırılmış 100 dönümlük  alanda yürüyüş yaparak İstanbul Sahil kampta bulunan dünya mutfağına sahip restoranımızdan sabah, öğle ve akşam yemeklerini deniz manzarası eşliğinde keyifle yerken, fast – food seçenekleri sunan büfemizden yararlanabilirsiniz.

Konuklarımız evlerini saat 13.30’de teslim alıp saat 12.00’de teslim edeceklerdir.

Bunlara Dikkat

  • ​Hafta içi ormanın arka taraflarında ışıklar yakılmamaktadır.
  • Misafirlerimiz için giriş saati 13.30, çıkış saati ise 12.00'dir.
  • Tesis içerisinde bulunan büfe, cafe, restoran bölümünden yeme, içme ihtiyaçlarını karşılarken ayrıca mangal kiralayabilirsiniz..
  • Konaklamalara 3 erkek ve üzeri misafir kabul edilmemektedir. Tespiti halinde hizmet sonlandırılır.
  • (0-6 yaş ücretsizdir.) 6-12 yaş için %50 indiriminiz var :)

Kahvaltı

Konaklama fiyatlarımıza kahvaltı dahildir. Kahvaltı saati 08:00 - 11:30 arasıdır. Resepsiyondan aldığınız ticket ile kahvaltınızı restoran veya büfe bölümünden temin edebilirsiniz.

Kahvaltı içeriği; Domates, salam, üçgen kaşar, reçel, tereyağı, salata, zeytin, peynir, çay, ekmek

Hizmet Detayı

Cafe
Genel Aydınlatma
Güvenlik
Kamp Ateşi
Masa Sandalye
Nevresim Takımı
Orman
Otopark
Oturma Takımı
Resepsiyon
Sahil
Yastık
Şarj Noktaları

Sık Sorulan Sorular

Güvenli Turizm Sertifikası

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı tarafından önerilen bu sertifika, TÜV SÜD  Teknik Güvenlik ve Kalite Denetim Tic. Ltd. Şti. tarafından düzenlenmiştir.

Güvenli Turizm Sertifikasyon programı çerçevesinde  yayımlanan ''Konaklama Tesisleri ve Tesisler Bünyesine  Yer Alan Yeme & İçme Ünitelerinde  Pandemi Süresince  Uygulanacak COVID - 19 ve Hijyen Uygulamaları Değerlendirme Kriterleri'' Kapsamında istenen koşulları yerine getirdiği için '' Güvenli Turizm Sertifikası'' almaya hak kazanmıştır.

Covid-19 (Corona) için önlem aldınız mı?

Evet, Mikrobiyal dezenfeksiyon (virüs ilaçlama) firması ile anlaşmamız bulunmaktadır, Kamp alanımız düzenli olarak ilaçlanmaktadır. Ayrıca Kampımıza Sağlık Bakanlığımızın önermiş olduğu mesafe ölçüsünü gözeterek misafir kabul etmekteyiz.

Kampa Evcil Hayvan Kabul Ediyor Musunuz?
Evet, Pati dostlarımıza kapımız her zaman açıktır.
Kampta Yeme İçme İhtiyaçlarımızı Nasıl Gideririz?

Kamp Alanımız içerisinde bulunan kafeteryamızda ki uygun fiyatlardan  yararlanabilirsiniz. Alanımızın üst kısmında yer alan Liman Restoran da zengin menüsü ile hizmet vermektedir.  Ortak alanda sizlere ayrılmış olan buz dolaplarından ücretsiz olarak faydalanabilir.

Sahil Kampa Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Toplu taşıma ile gelecek olan misafirlerimiz, Üsküdar'dan hareket eden 139 S numaralı otobüs ile kamp alanımızın önüne kadar gelebilir. Kişisel araçları ile ulaşım sağlayacak misafirlerimiz için ücretsiz otoparkımız bulunmaktadır. Ayrıca Kampımız sizlere ulaşım konusunda özel çözümler sunabilir.

Videolar

4.000 TL Hafta içi
5.500 TL Hafta sonu
Rezervasyon