Hayatta Kalma Eğitimi / Fiyat 50₺

Hayatta Kalma Eğitimi

Hayatta Kalma Eğitimi

Temel Hayatta Kalma Eğitimi

*Katılım için rezervasyon şarttır.

Çocuklarımızın mücadele güçlerinin artması ve mücadele ruhunu daha iyi kavramaları sağlanır.

Çocuğun liderlik vasıflarının gelişmesi veya oluşması, özel beceriler kazanmaları, doğada hayatlarını devam ettirebilmeleri için gerekli temel bilgileri ve hayatı devam ettirmenin önemini anlamalarını sağlamaları için, hayatta kalma, kampçılık ve yürüyüş konularını içeren hayatta kalma eğitimini sunmak.

Baba ve çocuğun birbirleriyle yakınlık kurmalarına yardımcı olmak ortak yönlenirini ön plana çıkartmak çocuğunda babası yanında sorumluluk alması görev bilinci edinmesi üzerine ve paylaşabilecekleri güzel bir hatıra elde etmeleri için düzenlenmiş bir eğitim programıdır.

Kurs İçeriği: Hayatta kalma konusunun önemi, gerekliliği ve ruhu kazandırılır. Yapılan yaygın davranış hataları, alınması gereken önlemler ve sonuçlar anlatılır. Barınak yapmak, çadır kurmak, ateş yakmak, su bulmak, yiyecek bulmak, yön bulmak, sinyal vermek, malzeme üretmek gibi hayatta kalma uygulamaları gerçekleştirilir.

* 2 gün uygulama kampı olarak gerçekleştirilir

Bütün katılımcılar Hayatta kalma eğitimi programını hoş bir anının dışında Sahil Kamp İstanbul katılım sertifikası ile belgeler.

Birinci Gün:

09.15 Kamp alanına giriş

09.30 – 10.00 Kahvaltı

10.15 – 10.45 Doğada hayatta kalma eğitimi-1

11.00 – 12.30 Doğa yürüyüşü

12.45 – 13.45 Öğlen yemeği

13.45 – 14.45 Serbest zaman

14.45 – 15.00 Spor

15.00 – 16.30 Yarışmalar

16.30 – 17.00 Beş çayı

17.00 – 18.00 Doğada hayatta kalma eğitimi-2

18.00 – 19.00 Atölye çalışmaları

19.00 – 20.00 Akşam yemeği

20.30 – 20.50 Babalara sürpriz aktivite

21.00 – 22.30 Kamp ateşi toplantısı

 

İkinci Gün:

08.45 Kalk

09.30 – 10.00 Kahvaltı

10.15 – 10.45 Doğada hayatta kalma eğitimi-3

11.00 – 12.30 İp inişi ve düğümler

12.45 – 13.45 Öğlen yemeği

13.45 – 14.00 Serbest zaman

14.00 – 15.00 Arama/Kurtarma eğitimi yarışması

15.30 – 16.00 Ara öğün

16.00 – 17.00 Katılım belgesi töreni ve kamptan ayrılış

HAYATTA KALMA KURSLARINA GELİRKEN GETİRMENİZ GEREKEN MALZEMELER

Hayatta Kalma Eğitimi için ihtiyaç listesi

A. Giyim:

1. Safari tip giyim (Şort ve Tshirt, Eşortman takımı)

2. Yürüyüşe uygun spor ayakkabı ve terlik

3. Rüzgârlık (kış şartlarında ek olarak kaban, mont gibi kalın üst giyim)

4.Yaz ayları için şapka ve bandana

5. Kişisel temizlik malzemeleri “diş fırçası, diş macunu, sabun, şampuan”

6.Tshirt beyaz 3-4 adet

7.Kafa lambası 8.Yeterince iç çamaşırı


Bunları da inceleyebilirsiniz.

Gez. Dolaş. Dinlen. Kamp seni bekliyor

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:

Sahilköy Turizm İNŞ TİC LTD ŞTİ

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.sahilkampistanbul.com”  bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

1. Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları

www.sahilkampistanbul.com sitesinin tüm hakları Sahilköy Turizm İNŞ TİC LTD ŞTİ aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, konaklama görselleri, ürünler, ürün görselleri, logolar, ve benzeri gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. 

Kullanıcı Website dahilinde bulunan ürünleri, bigileri, her türlü veritabanını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel ve benzeri, imgeleri, video klipleri, dosyaları, web sitesi, software-code'ların html kodu ve diğer kodlar vs., tasarımları, katalogları ve listeleri kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, online ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, Sahilköy Turizm İNŞ TİC LTD ŞTİ ile doğrudan veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir. 

www.sahilkampistanbul.com  yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz. 

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2018 Sahilköy Turizm İNŞ TİC LTD ŞTİ Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.

2. Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi

“Sahilköy Turizm İNŞ TİC LTD ŞTİ” herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.

3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.sahilkampistanbul.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde www.sahilkampistanbul.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, www.sahilkampistanbul.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca www.sahilkampistanbul.com böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.sahilkampistanbul.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

5. Hak ve Sorumluluklar

www.sahilkampistanbul.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.sahilkampistanbul.com ve sahibi Sahilköy Turizm İNŞ TİC LTD ŞTİ site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.sahilkampistanbul.com sitesi ve sahibi Sahilköy Turizm İNŞ TİC LTD ŞTİ'ye sorumluluk yüklenemez.