KÖPEĞİMLE KAMPTAYIZ/ ÖN ÖDEME

Etkinlik seçenekleri

 

Konaklamalı   / Günübirlik

 (ön ödeme yapılmalı) / (kamp alanında ödeme yapılmalı)

 

Cumartesi Günü programı

Pazar Günü programı

Günübirlik fiyatı:210+KDV

Günübirlik fiyatı:175+kdv

 

 

11:30-12:00 Kayıt, tanışma, yerleşme

08:00-09:00 Meditasyon

12:00-13:00 Pack Walk (Sürü Yürüyüşü)

09:00-11:00 Kahvaltı (2 kişilik serpme kahvaltı, köy ürünleri     kullanılmaktadır)

13:00-13:30 Yemek Molası ( Sucuk Ekmek / Falafel ve yanında içecek)

11-12:30 Köpekler ile doğa yürüyüşü & Enerji Düzlemi

13:30-15:00 Köpek ile İletişimin Püf Noktaları/Sosyalizasyon

13:00-15:00 Köpeğinle Yarış Etkinliği (İlk 3’e sürpriz hediyeler)

15:00-15:30 Kahve Molası

 

15:30-17:00 Enerji Üçgeni Çalışması

 

17:00-19:00 Free time

 

19:00-20:30 Akşam Yemeği (Köfte, tavuk, garnitürler,

 

                vejeteryanlar için seçenek, içecek ve salata)

 

20:30-22:00 Ateş Başı Sıcak Şarap ( Şef Sunumu ile)

 

22:30-24:00 Çember Sohbetleri

 

 

 

 

 

2- Konaklamalı fiyat listesi:

Kalış -Oda + kahvaltı + sucuk ekmek/ falafel + akşam yemeği + etkinlikler (doğada sürü yürüyüşleri, mini workshoplar, meditasyon,ateş başı sıcak şarap)

 

Hobbit evi (2 Kişiliktir)-Kişi Başı 410+ KDV

 

Çadır Konaklama Çadır Bizden (2 kişiliktir)-Kişi Başı 385 TL + KDV

 

Çadır Konaklama Çadır Sizden (2 kişiliktir)-Kişi Başı 365 TL + KDV

 

Koza Bungalov EV Orman içi konaklama(2 kişiliktir)-Kişi Başı 395TL + KDV

 

Koza Bungalov EV Deniz Manzaralı konaklama(2 kişiliktir)-Kişi Başı 410+ KDV

 

Gardenya Bungalov konaklama- (5 adet)(2 kişiliktir,lavabosu ve duşu içinde)-Kişi Başı 435 TL + KDV

 

Açelya Bungalov konaklama- (10 adet)(4 kişiliktir, lavabosu ve duşu içinde)- Kişi Başı 405 TL +KDV

 

Begonya Bungalov konaklama- (6 adet)(6 kişiliktir, lavabosu ve duşu içinde)- Kişi Başı 405 TL + KDV

 

 NOT: Tüm ödemelerde, 350 ₺ Ön ödeme yapıldıktan sonra geri kalan tutar giriş esnasında alınacaktır.

0532 303 70 77 nolu telefonu arayarak oda seçeneğinizi kesinleştirebilirsiniz.

 

Uyarılar:

  • Kamp ve konaklama alanında oldukça çok sahipsiz dostumuz barınmaktadır. İnsan ve hayvanların hayatını tehlikeye sokacak şekilde davranış sergileyen köpekler kamp alanına kabul edilmemektedir. Yaşam alanlarına kısa bir süre için misafir olacağımız dostlarımızın zarar görmesini istemeyiz.
  • Köpeği ile katılım gösterecek her bir birey aksi durumda oluşacak maddi ve manevi tüm zarar ve sorumlulukları kabul etmiş sayılmaktadır. Köpeğinizin tüm sorumluluğu size aittir. İstisnai durumlar için ödeme yapmadan önce lütfen 0532-303 70 77 nolu telefondan Nihan Hanım ile görüşerek ilerleyiniz.
  • Kamp alanında çizelge dışında katılım gösterdiğiniz aktiviteler size aittir.(Atv kullanımı, ekstra gıda ve içecek tüketimi vb gibi…)

 

Getirmeniz önerilenler:

  • Yedek kıyafet
  • Battaniye, polar
  • Köpeğiniz için gerekli olacağını düşündüğünüz sağlık ve genel malzemeler

 

 

Köpeği ile katılanlar için aşağıdaki alanı doldurmaları zorunlu alandır:

Bu bilgilendirme için ilgili kişiyi arayınız.

Nihan Hanım :0532-303 70 77

Köpeğinizin Adı:

Köpeğinizin Yaşı:

Köpeğinizin Cinsiyeti: ® Dişi   ® Erkek

Köpeğinizin Enerji Durumu: ® Düşük   ® Orta   ® Yüksek

 

Seçenekler

Lütfen rezervasyon tarih aralığı seçiniz.

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:

Sahilköy Turizm İNŞ TİC LTD ŞTİ

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.sahilkampistanbul.com”  bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

1. Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları

www.sahilkampistanbul.com sitesinin tüm hakları Sahilköy Turizm İNŞ TİC LTD ŞTİ aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, konaklama görselleri, ürünler, ürün görselleri, logolar, ve benzeri gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. 

Kullanıcı Website dahilinde bulunan ürünleri, bigileri, her türlü veritabanını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel ve benzeri, imgeleri, video klipleri, dosyaları, web sitesi, software-code'ların html kodu ve diğer kodlar vs., tasarımları, katalogları ve listeleri kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, online ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, Sahilköy Turizm İNŞ TİC LTD ŞTİ ile doğrudan veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir. 

www.sahilkampistanbul.com  yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz. 

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2018 Sahilköy Turizm İNŞ TİC LTD ŞTİ Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.

2. Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi

“Sahilköy Turizm İNŞ TİC LTD ŞTİ” herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.

3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.sahilkampistanbul.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde www.sahilkampistanbul.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, www.sahilkampistanbul.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca www.sahilkampistanbul.com böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.sahilkampistanbul.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

5. Hak ve Sorumluluklar

www.sahilkampistanbul.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.sahilkampistanbul.com ve sahibi Sahilköy Turizm İNŞ TİC LTD ŞTİ site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.sahilkampistanbul.com sitesi ve sahibi Sahilköy Turizm İNŞ TİC LTD ŞTİ'ye sorumluluk yüklenemez.