Kahvaltı Tabağı

Tamamı organik ürünler ürünlerden oluşan pratik kahvaltı tabağı ile güne başlayabilirsiniz.

Sahil Kamp içerisinde bulunan Liman Restaurant'da deniz manzarası eşliğinde keyifli bir kahvaltı sizleri bekliyor.

  • Fiyat tek kişiliktir.

 

Kamp Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sahil Kamp İstanbul Kimdir?

Sahil Kamp İstanbul, 35 hektar orman arazisi üzerine kurulu, denize sıfır konumu ile tamamen kamp konsepti ile hizmet veren bir "Dinlenme, Spor, Aktivite ve Eğitim tesisidir". Tesisimiz, İstanbul'a 50 dakika mesafede, Şile Sahilköy Köyü Büyük İskele mevkiinde bulunmaktadır.

Alanımız, Orman Bakanlığından kiralanmış bir arazi üzerine kurulu olup, tamamen çam ağaçları ile örtülüdür. Hayatın koşuşturmasından uzak, yalnızca doğa ile başbaşa olacağınız bir deneyim için sizlerle birlikteyiz.

Kampa Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Toplu taşıma ile gelecek olan misafirlerimiz, Üsküdar'dan hareket eden 139 S numaralı otobüs ile kamp alanımızın önüne kadar gelebilir. Kişisel araçları ile ulaşım sağlayacak misafirlerimiz için ücretsiz otoparkımız bulunmaktadır.

Kampta Yeme İçme İhtiyaçlarımızı Nasıl Gideririz?

Kamp Alanımız içerisinde bulunan kafeteryamızdan uygun fiyatlar ile yararlanabilirsiniz. Alanımızın üst kısmında yer alan Liman Restaurant zengin menüsü ile hizmet vermektedir. Ayrıca dileyen misafirlerimiz dışarıdan yiyecek ve içecek getirerek, ortak alanda sizlere ayrılmış olan buzdolaplarından ücretsiz olarak faydalanabilir.